Часи роботи

• ISIDA Лівобережна

• ISIDA Печерск

Школа майбутніх батьків

Мама — це нова грань вашої особистості, що вимагає усвідомлення і підготовки. Напевно з тих пір, як ви дізналися, що вагітні, у вас з'явилася не одна книга про вагітність, пологи і догляду за малюком. Але дуже часто книги, адресовані батькам, містять діаметрально протилежні поради.

Якісно підготуватися до пологів і материнства краще книг та інтернету допоможуть психологічні курси та індивідуальні консультації психолога. У клініці ISIDA проводяться курси підготовки до материнства, що складаються з декількох занять, так і окремі семінари та індивідуальні консультації. Всі заняття проводять професійні психологи та лікарі. Теми, що розглядаються на курсах, присвячені як підготовці до пологів, так і адаптації мами після повернення з пологового будинку з малюком.

У Школі майбутніх батьків ISIDA проводяться:

• Розширений курс підготовки до пологів;
  • Експрес-курси підготовки до появи малюка і грудного вигодовування;
  • Одноденні тематичні семінари;
  • Індивідуальні консультації.

На заняттях з психологами клініки ISIDA Ви отримаєте науково достовірну інформацію про вагітність і пологи, попрацюєте зі своїми емоціями і переживаннями, розберетеся в тому, являють собою ваші батьківські установки, визначте власні цінності, зрозумієте свої очікування від майбутнього батьківства, виявите ті області, в яких відчуваєте або можете відчувати труднощі. Безсумнівно, пройшовши курси в клініці ISIDA, ви відчуєте себе по-справжньому компетентними батьками ще до появи дитини на світ.

Школу майбутніх батьків ISIDA відрізняє:

• Досвідчені професійні психологи і сертифікований консультант з грудного вигодовування;
  • Авторські програми, в основі яких тільки науково обгрунтована інформація і практичні рекомендації;
  • Структурований дружній до матері і дитині підхід;
  • Мультимедійний супровід: багато відео- та аудіоматеріалів;
  • Живе спілкування з психологом та іншими учасниками курсів і семінарів;
  • Комфортна обстановка і зручний графік занять.

Базовий курс

Ваша впевненість, гарний настрій, спокій, гармонія з собою і оточуючими, має величезне значення для спокійних пологів. Підготуватися до цього хвилюючої і радісної події Вам допоможе базовий курс "Народження нового життя".

На курсі ви дізнаєтеся про те, які зміни відбуваються з вами протягом вагітності. Зрозумієте, як відбувається процес пологів, які можуть бути труднощі, з чим це пов'язано у що робити в таких випадках, з вами відпрацюють практичні навички поведінки під час пологів. Ви зможете визначитися щодо участі партнера (чоловіка, мами) на пологах, оволодіти навичками успішного годування і догляду за малюком, навчитися розуміти його.

Всі ці знання додадуть Вам впевненості в своїх силах, систематизують інформацію, допоможуть подолати страх і занепокоєння, відчути себе сильною, самостійною, спокійною і готової до цього дивовижного події в житті вашої родини.

Ми допоможемо Вам:

• Успішно виносити малюка;
  • Підготується до пологів і грудного вигодовування;
  • Дізнатися більше про розвиток малюка;

Одноденні семінари

Наші семінари присвячені найактуальнішим для майбутніх батьків темам. На них ви зможете підготуватися до партнерських пологів та післяпологового періоду, до грудного вигодовування, дізнатися про те, що таке казкотерапія, навчитеся підбирати іграшки для малюка і зрозумієте, що значить гра в житті малюка.

Індивідуальні консультації

На індивідуальних консультаціях психолога Ви отримаєте емоційну підтримку, проясните складну ситуацію і розберетеся в стосунках, отримаєте корисні та практичні рекомендації.

Психотерапія

До психотерапії часто звертаються з в складні моменти життя, коли потрібна особлива підтримка психолога. У нашій клініці психотерапія застосовується при звичному невиношуванні вагітності, загрозі переривання вагітності, безплідді. У ці непрості моменти в житті наш психолог підтримає Вас і допоможе Вам зберегти стійкість і спокій.

Наші спеціалісти

Клініки, в яких доступний напрямок

Новини, заходи

Усім майбутнім мамам в ISIDA експрес-курс із грудного вигодовування в подарунок

Фахівці клініки ISIDA приділяють величезну увагу підтримці грудного вигодовування. Адже, згідно з рекомендаціями ВООЗ, малюк повинен отримувати грудне молоко до двох років і довше. Про те, як уникнути ускладнень на цьому довгому шляху, розказують фахівці ISIDA на експрес-курсі «Грудне вигодовування від А до Я».

Відео напрямку

років разом